Kur e keqja të ndjek edhe ditën e dasmës:Nusja “baksuz” thyen këmbën (FOTO LAJM)

Njerëzit kalojnë vite duke imagjinuar ditën e dasmës.

Por fatkeqësia më e madhe i ndodhi një nuseje e cila theukëmbën e saj disa javë më parë.

Kim Kutchinson, 38 vjeç nga Hereford theu këmbën e saj në kursin e vallëzimit.

Kim theu kyçin e këmbës dhe iu desh të qëndronte në Spitalin e Liverpool-it, pesë javë para se të martohej me partnerin e saj, Iain Hutchison, 34 vjeç.

“Miqtë e mi nxituan të pyesnin nëse isha mirë, ata thanë se fytyra ime shkoi në ngjyrë të gjelbër dhe nxituan të më dërgonin me një taksi në spitalin më të afërt”, tha ajo.

Por edhe pse me këmbë të thyer ajo realizoi dasmën e saj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *