Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Komandant makiatot s’kanë përse e sulmojnë komandant Hoxhën

Komandant makiatot s’kanë përse e sulmojnë komandant Hoxhën

Pas sulmit në rrjetet sociale që i bëhet komandant Hoxhës pas angazhimit të tij në kabinetin e kryeministrit Zaev, ka reaguar edhe kandidati i ASH-së për qytetin e Shkupit, Naim Bajrami i cili përmes një statusi në facebook ka shkruar se komandant Hoxha u harrua edhe nga opozita shqiptare e cila duhej të kujtonte atë e ndoshta edhe të tjerë në momentin kur pritej ndryshimi në vend. “Komandantët makiato vazhdojnë të sulmojnë komandant Hoxhën. Ndërsa këta patriotët e internetit harrojnë se Hoxha u tradhëtua edhe nga opozita shqiptare në atë kohë kur të gjithë prisnim ndryshimin”, ka shkruar mes tjerave Bajrami në një status të tij në facebook.    

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money