Kjo është ‘meksikanja’ e Bleros

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAvip.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot Blero ka publikuar një foto të Tarës në të cilën shihet me gitarë në dorë dhe sombrero në kokë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *