Kjo është dasma më e bukur dhe e hidhur në botë:Mësojeni Pse?

 

Por pas kësaj fotoje kaq të bukur, fshihet e vërteta e dhimbshme.

Amber u diagnostikua me kancer që i ishte përhapur shumë në tru.

Asaj i dhanë pak muaj jetë

Kështu që adoleshentja britanike vendosi të përjetonte dasmën e ëndrrave të saj para se të largohej nga kjo botë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *