‘I martum me lojën’ projekti i reperit të ri Mili nxeh atmosferën (Video)

Quhet Shpresmir Beqiri por në skenën e artit është prezantuar me emrin Mili, është 22 vjeç me prejardhje nga Tetova mirëpo jeton dhe vepron në SHBA. “I martum me lojë’ është projekti i tij i dytë të cilin e ka realizuar me videoklip dhe brenda tre jave ai do të sjellë edhe një tjetër projekt gjithashtu bombastic.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka realizuar vet këngëtari ndërsa videoklipi është finalizuar nga Michael Alston, derisa në youtube është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *