I kam thënë ose ndaju nga gruaja ose do të vi të ndaj unë dhe do ta shkatërroj jetën…!

I kam then ose ndaju nga gruaja ose do te vi te ndaj un dhe do ta shkaterroj jeten – Pershendetje te gjithve   ness bon me postu po ju lutem anonim historia ime osht kshtu ne moshen 16 vjeqare u njoftova me nje djal ne internet po asniher nuk u takum u deshtem sikur me u taku vazhduan vite na bisedojshmi u deshmi aq shum po asniher nuk mundshmi te takohemi edhe ndodhi ajo qe se prita me tha nje dit a e din qe tdu ma shum se veten kurr mos dysho ndashni teme ti je vet jeta jem un nuk kuptova per qa mi tha kto fjal kur un e disha dashnin per mu kur nje dit me kerkoj dhe mtha me ler ndaju ti pi meje un nuk arrisha me kuptu pse mthot ashtu kur para do dite mtha qe mdo tre her mtha me ler edhe un i thash ok po tlo kuptova mas do kohe qe ish martu aj mu pergjgj mtha hala tdu si perpara un sju pergjegja prap me kerkoj tdu tnjejta fjal prap i thash me ler ke fillu jet te re prap tash para do mujve mu kthy edhe dulem u takum sa dashni po edhe lot at dit edhe ska pak jav qe kam kuptu qe ka fmij a mka jap shpresa qe ka mu nda prej saj un kuptova prej tjeter kujt qe ka fmij e kerkova i thash pse ma bonee tha smujsha met thon qe kam fmijj edhe un tash po i boj presion po i thom ose ndaju ose vi atje te shkatrroj edhe fmijen smundesh me pa kurr se un kam pas shpresa qe ka me u nda aj me thojke vetem prit tash me fol shum i ftoft nuk osht sikur para do mujve po un prap kam thon qe ose ndaju ose do te ndaj  ma ka plas zemren qe sa vite jom tu e prit tu me than se   do te ndahem   e tash mu mka ardh reni jem nese nuk ndahet kom me shku atje krejt kom mi ja kallzu grues tvet edhe qare ska pa u nda prej tij se skom mi lan ven kerkujna tani kti djalit un , aj mu mnjeh e din qfar kryje e kom une e din qe edhe e boj  qa mendoni nje kshill ju lutem se vetem do me plas zemra I

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *