Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / “G+F Architects” Studio Më E Re E Arkitekturës Në Kryeqytet Foto

“G+F Architects” Studio Më E Re E Arkitekturës Në Kryeqytet Foto

Gentian Zogaj dhe Fiton Zogaj janë dy arkitetktet e ri të cilet sapo kan hapur Studion më të re të Arkitektures në Kryeqytet.
“G+F Architects” ofron këto shërbime:
-Projektim
-Mbikqyrje
-Legalizim
-Ndërtim
-Dizajn të enterierit
-Dizajn të eksterierit
-Renovim .
Bashkimi bën fuqinë, kështu do ndodhi dhe me dyshen, që premtojnë shumë në këtë industri!

Nr Kontakti

Fiton Zogaj +38345567651

Gentian Zogaj  +38344666725

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money