Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Foto mbresëlënëse të binjakëve identikë (FOTO LAJM)

Foto mbresëlënëse të binjakëve identikë (FOTO LAJM)

Binjakët identikë shpesh herë i ngatërrojnë njerëzit në rrugë, edhe pse ndoshta kanë karaktere krejtësisht të ndryshme.

Fotografi Peter Zeleëski nga Detroiti i SHBA-ve, ka kaluar vite tëra duke u munduar të gjej dhe fotografojë binjakët identikë nëpër rrugët e Londrës.

Fotografitë e tij kanë bërë xhiron e botës dhe janë publikuar në revista të ndryshme, ndërsa autori i fotografive është zotuar se nuk do të ndalet me kaq, duke qenë i bindur se me këtë projekt do të vazhdoj edhe në të ardhmen.

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Komuna e Prishtinës ndanë 20 mijë € më shumë se vitin e kaluar për dekorim të qytetit

Si çdo herë, dhjetori është muaji që pritet me më së shumti gëzim nga të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money