Fëmijë frymëzues/ Vogëlushi i cili mundohet të ngjisë lart lepurin ( Foto)

1464797197lepuj (1)

 

Shpesh është e vështirë për prindërit që të thonë se fëmijët e tyre kanë bërë çdo gjë të saktë teksa janë rritur.

Por në disa raste, është absolutisht e qartë se ata e kanë bërë një gjë të mirë, madje shumë të saktë.

Me gabimet fëminore e të pafajshme të tyre, apo edhe me një përpjekje për të ndryshuar botën, ata në fakt janë shpesh objekt frymëzimi, e mesa duket e ardhmja duket pozitive.

1464797356_9 vjecari

Ky 9-vjeçar krijoj një strehëz për këlyshët e vegjel në garazhin e tij.

 

1464797621_Christian

Edhe kjo vajze vendosi te dhuroje floket e saj per te semuret me kancer

1464797568_vajza-me-vicin

Kjo vogelushe pa nje vic qe po lagej ne shi dhe arriti ta fuste brenda shtepise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *