Feja është pengesa më e madhe që po duhet të zgjedhi në mes dy dashurive të jetës time…!

Pershendetje ju lutem postojemi anonym Flm shum Ne fakt kjo nuk esht ndo nje histori ashtu si tjerat un vetem do kerkoja mendimin e lexuesve Jam nje vajz 28 vjeqare kam kaluar kogja sfida ne jeten time por gjithmon kam ndegjuar fjalen e prinderve si kan dasht ata un kam jetu as te njo her nuk jau kam kthy fjalen! Tani un njoftova nij djal se nga dita e par me hyri ne zemer aq ka karakter te mir dhe te paster aq shum dhe thellsisht bisedojm sa qe me duket se e njof ter jeten! Ne ka pak koh se flasim por vetem gjumi qe na ndan se pa nderpreh thuja se flasim dhe un thash do ju tregoj familjes edhe pse kemi pak koh qe flasim se nuk dua probleme! Ne fakt e dija pergjigjen e tyr dhe problemet se do fillojn! Ne kemi feh te ndryshme e ktu filloj e ter lufta! Babi dhe vllai i vogel u pajazuan than dyt nuk me pengon! Por mami, mami im u cmend bertiste ulerinte cante cfar nuk ben e cfar nuk thot oo zot shpirti po me kallet! Ne fund tha zgjedh o ate o familjen nuk do e pranoj kjo as nij her vetem per ker arsyje se muk kemi njeh feh! Me kallet shpirti me humbi vullneti i jetes nuk dia cfar te bej! Per kaq koh se jemi ne kontakt w dua aq shum sa qe nuk po mundem ta paramendoj jeten time pa te! Por e di se as pa familjen nuk mundem! Jam ne hall nuk di cfar te bej! Ju lutem per keshilla te juja. Flm shum shum”>Feja esht pengesa jone me e madhe qe po duhet te zgjedhi ne mes te dy dashurive te jetes time – Pershendetje ju lutem postojemi anonym Flm shum Ne fakt kjo nuk esht ndo nje histori ashtu si tjerat un vetem do kerkoja mendimin e lexuesve Jam nje vajz 28 vjeqare kam kaluar kogja sfida ne jeten time por gjithmon kam ndegjuar fjalen e prinderve si kan dasht ata un kam jetu as te njo her nuk jau kam kthy fjalen! Tani un njoftova nij djal se nga dita e par me hyri ne zemer aq ka karakter te mir dhe te paster aq shum dhe thellsisht bisedojm sa qe me duket se e njof ter jeten! Ne ka pak koh se flasim por vetem gjumi qe na ndan se pa nderpreh thuja se flasim dhe un thash do ju tregoj familjes edhe pse kemi pak koh qe flasim se nuk dua probleme! Ne fakt e dija pergjigjen e tyr dhe problemet se do fillojn! Ne kemi feh te ndryshme e ktu filloj e ter lufta! Babi dhe vllai i vogel u pajazuan than dyt nuk me pengon! Por mami, mami im u cmend bertiste ulerinte cante cfar nuk ben e cfar nuk thot oo zot shpirti po me kallet! Ne fund tha zgjedh o ate o familjen nuk do e pranoj kjo as nij her vetem per ker arsyje se muk kemi njeh feh! Me kallet shpirti me humbi vullneti i jetes nuk dia cfar te bej! Per kaq koh se jemi ne kontakt w dua aq shum sa qe nuk po mundem ta paramendoj jeten time pa te! Por e di se as pa familjen nuk mundem! Jam ne hall nuk di cfar te bej! 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *