Dy motrat shqiptare të preferuarat e fotografëve zviceran (Foto)

Janë dy nga motrat më të famshme dhe më të suksesshme në botën e shoubizzit dhe pasarelat e modës në Zvicër. Bernadeta dhe Lea thuajse ngjasojnë shumë në mes veti sa që në disa foto nuk mund të dallosh cila është Bernadeta e cila është Lea, kështu që për të dalluar ato duhet shikuar me shumë vëmendje fotot. Projektet e shumta të cilat i kanë këto të dy motra të famshme kanë të bëjnë kryesisht me modën ndërsa janë dy nga imazhet e preferuara të fotografëve zviceran sa që fotosesionet e tyre janë thuajse secilën ditë.

43648056_1011452642378899_1359944816674209792_n 43666916_1011452672378896_2822586463219089408_n 43675352_1011452699045560_2664585980882714624_n 43741201_1011452722378891_6626065528957960192_n

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *