Dy Motrat Shqiptare “Ikonë” Të Showbizit Shqiptarë Në Zvicër

Janë dy motra me plotë sharmë, stil, elegancë dhe shumë të avancuara në botën e showbizit shqiptarë, bëhet fjalë për Anen dhe Lean, dy ikona te modelizmit shqiptar që veprimtarinë e tyre e zhvillojn në Zvicër.

Bernadeta Anna Nikollbibaj dhe motra e saj Lea, tashmë edhe zyrtarisht janë më të kërkuarat sa i përket fushës së modelimit, në tregun e showbizit nderkombëtar. Përderisa Anna ka përfunduar gjirimet e videoklipit me grupin e famshëm shqiptar te Unikkatilit, “TBA”, ka qenë edhe Lea ajo e cila ekskluzivisht për GazetenProjekti ka treguar se është njëra nga personazhet kryesore në videoklipin e ri tê reperit turk, MAZO, i cili projekt do të vi brenda javës thotë Lea.

Për dy bukuroshet ofertat për pjesmarrje në videoklipe nuk kanë të ndalur nga artistët me famë në industrinë muzikore, Anna tregon se tashmë ka në shqytrim shumë oferta për bashkëpunim dhe brenda kohës do vendos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *