Djali në mes të propozimit për martesë, ndërhyn i ati i vajzës:”thuaj jo” (FOTO LAJM)

Një djalë i quajtur Levi Bliss i propozoi martesë të dashurës së tij Allison Barron, në mesin e maleve në Nevada në mënyrë që fotot të ishin perfekte dhe atmosfera të bëhej magjike.

Cdo gjë dukej se po shkonte mirë për ciftin deri në momentin e ndërhyrjes së babait të Barron, Jake Barron, në sfond, duke mbajtur një tabelë që e këshillonte vajzën e tij t’i thoshte “JO” propozimit për martesë, përcjell albeu.com

Sigurisht kjo ka qenë një shaka e menduar nga të gjithë, sepse babai ishte në dijeni të propozimit dhe ishte shumë dakord që vajza e tij të lidhej zyrtarisht me të dashurin e saj me të cilin kishte dy vite.

Allison ka treguar për BuzzFeed se është emocionuar aq shumë, ka shpërthyer në të qara dhe kur ka parë më pas babain me tabelë në dorë s’ka mundur të mbajë dot lotët nga të qeshurat. “Ishte një miks ndjenjash dhe për këtë jam shumë e lumtur. Dy meshkujt më të rëndësishëm të jetës time janë të vetmit që mund të më jepnin të tilla emocione” – ka shkruar ajo.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *