Dikur ishte e pastrehë, shihni jetën luksoze që bën tani falë të dashurëve

Jeanemarie Almulla është një 26-vjecare nga Miami, e cila bën një jetë luksoze dhe shëtit në të gjithë botën.

Dikur 26-vjecarja ka qenë e pastrehë dhe shumë e varfër ndërsa tani falë burrave të pasur që ajo ka njohur në internet jeta e saj ka ndyshuar, përcjell albeu.com

Përvec udhëtimeve dhe pushimeve të shtrenjta ajo ka marrë dhurata me vlerë deri në 700 mijë dollarë, duke përfshirë diamante, dy ora luksoze Rolex, rreth 20,000 dollarë në para të gatshme, çanta të shtrenjta dhe pushime luksoze nga “të ëmblit” që ajo taknonte në internet.

Thuhet se Jeanemarie vendosi të bashkohet me “Dating Arrangements” të faqes së internetit të takimeve pas largimit në moshën 22 vjeçare nga kolegji, katër vjet më parë, në vitin 2014.

Disa nga burrat që ajo takon në faqen e internetit janë të martuar ose të divorcuar.

Zakonisht “të ëmblit” janë mbi 40 vjec.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *