Dikur i thonin “rosë e shëmtuar”, tani është modelja më e famshme në botë (FOTO)

 

Ia Östergren është një modelesuedeze e cila ka këmbë shumë të gjata.

Sot, ajo ka mijëra admirues, por dikur ajo tallej nga të gjithë në shkollë për fizikën e saj të pazakontë duke e cilësuar si një rosë të shëmtuar, përcjell albeu.com

Historia e kësaj modeleje vërteton se ne bëhemi të bukur duke dashur veten dhe vetëm ne mund të vendosim nëse veçantitë tona duhet të shihen si të meta ose avantazhe.

Sot ajo është një modele shumë e famshme dhe është imazh i firmave prestigjoze të veshjeve nëpër botë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *