Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / “Digjet” Kobra City, zavendsojn Kallashin me DIVE-n e muzikes Live (Foto)

“Digjet” Kobra City, zavendsojn Kallashin me DIVE-n e muzikes Live (Foto)

Një ndër femrat më të përfolura të momentit mbetet diva e muzikes live
Gyli Peja. Pos formave perfekte, zërit brilant që posedo ajo njihet si një Biznes Woman shumë e suksesëshme. E kontaktuar nga pronaret e Kobra City Gyli Peja vendosi ti bashkoj forcat me ambientin me të komentuat dhe të suksesëshem në gjithë shqiptarin. Nuk thojn kot që bashkimi bënë fuqin kështu ndodhi dhe në këtë rast. Epo sna mbetet asgje tjeter veq se të presim të rejat tjera nga Diva e muzikes Live

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money