“Digjet” Kobra City, zavendsojn Kallashin me DIVE-n e muzikes Live (Foto)

Një ndër femrat më të përfolura të momentit mbetet diva e muzikes live
Gyli Peja. Pos formave perfekte, zërit brilant që posedo ajo njihet si një Biznes Woman shumë e suksesëshme. E kontaktuar nga pronaret e Kobra City Gyli Peja vendosi ti bashkoj forcat me ambientin me të komentuat dhe të suksesëshem në gjithë shqiptarin. Nuk thojn kot që bashkimi bënë fuqin kështu ndodhi dhe në këtë rast. Epo sna mbetet asgje tjeter veq se të presim të rejat tjera nga Diva e muzikes Live

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *