Lajmet e fundit
Kryefaqja / Shëndetsi / Dashurie Bilaj fiton `Miss Grand`

Dashurie Bilaj fiton `Miss Grand`

Sukses pas suksesi, këngëtarja dhe bukuroshja e njohur Dashurie Bilaj nuk ka të ndalur, pas shumë këngëve dhe sukseseve në spektakle bukurie ajo ka sfiduar vetëm pak ditë më parë edhe një eveniment bukurie duke u shpallur kështu nga organizatorët e evenimentit ‘Miss Grand’ si më e bukura e mbrëmjes, sukses ky që rradhitet në karierën e Dashuries si më unik.

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Akademiku japonez që i shtyen njerëzit të qajnë për ta liruar stresin

Cila është sekreti i një jete të lirë – nga dhimbjet e tensionit dhe stresi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money