“Bum bum” nga Bekim Kumanova vjen plot ritëm, pëlqehet mjaft

Ai është një këngëtar mjaft i dashur për publikun shqiptar dhe kudo i angazhuar e i kërkuar. Po flasim për artistin Bekim Kumanova, i cili vetëm pak ditë më parë ka sjellë një këngë mjaft të bukur e plot ritëm me titull “Bum bum”, me një videoklip të bukur punuar nga Inside Media-Dashnor Asllani, me muzikë nga Alfred Sula e tekst ImperiALB &Endrit Mumajesi-Muma, e sponsor Erion Bossi Frëngov. Kënga ka nisur të dëgjohet e të pritet mjaft mirë duke u kthyer në një hit. Bekimi i cili ka vite e vite që këndon është me origjinë nga Kumanova por jeton në Zvicër, ndërsa mësojmë se ka në plan të tjera projekte muzikore mjaft të bukura që do të vijnë, e vazhdon të jetë këngëtari më i kërkuar jo vetëm në dasma por edhe nëpër mbrëmjet muzikore kudo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *