As vdekja nuk i ndau! Çifti vdes krah për krah në të njëjtën ditë/FOTO

Një çift i moshuar vdiqën krahpër krah njëri-tjetrit brenda pak orëve në moshën 93 vjeçare.

Máire dhe Gerry Ryan jetuan gjithë jetën të dashuruar dhe vdiqën në një shtëpi pleqsh.

Në orët e fundit të jetës ata u panë të shtrirë të dy në shtrat duke shtërnguar duart me njëri-tjetrin, përcjell albeu.com

Historia e tyre e dashurisë është krahasuar me filmat e hollivudit nga punonjësit e azilit.

Máire vdiq në 3.45 të mëngjesit dhe Gerry vdiq në orën 17.20 të së njëjtës ditë.

Cifti jetonte prej 13 vitesh në një azil në Britani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *