Angela Merkel blen rroba në pazar:Po femra e sodit dhe liderët tanë?Foto

Po…..mos u habisni,eshte Angela Merkel,gruaja me e fuqishme e botes….kaq e thjeshte,pa truproje,pa makina luksoze,por me vepra te medha,ju lutem bejeni nje krahasim ne mendjen tuaj ne mes te saj dhe lidereve tane!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *