Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Angela Merkel blen rroba në pazar:Po femra e sodit dhe liderët tanë?Foto

Angela Merkel blen rroba në pazar:Po femra e sodit dhe liderët tanë?Foto

Po…..mos u habisni,eshte Angela Merkel,gruaja me e fuqishme e botes….kaq e thjeshte,pa truproje,pa makina luksoze,por me vepra te medha,ju lutem bejeni nje krahasim ne mendjen tuaj ne mes te saj dhe lidereve tane!

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money