Single Column Posts

Single Column Posts Subtitle

Jumpa Dhe Young Zerka Sjellin Këngën E Re “Lule Bore”

Artisti shqiptar, Young Zerka vjen me këngën e re të titulluar “Lule Bore” në duet me Jumpa, shkruan lajmi.net. Tekstin...

Anna dhe Abbi thonë ‘Je t’aime’, vjen super projekti (Video)

Bukuroshja e njohur shqiptare Bernadeta Nikollbibaj tashmë ka prezantuar veten edhe si këngëtare duke realizuar kështu edhe videoprojektin e parë...

Për të kanë shkruar mediat në Zvicër – Ngjyrat e Ajkunes të preferuarat për flokët e yjeve shqiptare Taynas, Dhuratës, Kidës dhe Rinës

Është shqiptarja e parë që ka sjellë linjën personale të ngjyrave të flokëve dhe buzëkuqeve. Ajkune është personazhi shqiptar që...

Papa Françesku kërkon hapa konkret për luftimin e dukurisë së abuzimit të fëmijëve në kishë

Ai ka thënë se nuk mjafton që thjeshtë vetëm të thuhet se “dënohen rastet e tilla”. Në samitin që po...

Prisni fëmijë? Ja si të zbuloni gjininë pa shkuar tek gjinekologu

Ndjenja e tu bërit prind për herë të parë, padyshim se është ndjenjë e veçantë dhe sfidë e re zbavitëse....